اخبـــار
تاریخ انتشار: چهار شنبه ١٥ دی ١٣٩٥

سردار اباذری

ديدار جانشين فرمانده دانشگاه افسري دانشگاه امام حسين عليه السلام از خانواده شهدا در خنداب

امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

ديدار جانشين فرمانده دانشگاه افسري  دانشگاه امام حسين عليه السلام از خانواده شهدا  در خنداب

به گزارش شهود: اولین سایت دفاع مقدس استان مرکزی

رييس بنياد خنداب در اين ديدارها گفت : تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان  وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

 

به گزارش رييس بنياد شهيد خنداب و با حضور سردار اباذري از فرماندهان سپاه از خنواده هاي معظم و معزز شهدا در شهر خنداب ديدار و از ايشان تجليل به عمل آمد .

جانشين فرمانده دانشگاه افسري و تربيت پاسداري دانشگاه امام حسين عليه السلام با حضور در شهرستان خنداب و در این دیدارهاي  معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

سردار حميد اباذري اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

در اين ديدارها كه بهاري معاون فرماندار - سرهنگ روح افزار فرمانده ناحيه مقاومت بسيج خنداب – حجه الاسلام تكلو رييس اداره تبليغات اسلامي و هاشمي عضو شوراي اسلامي شهر خنداب  نيز حضور داشتند شهرام ثامني رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خنداب ضمن خير مقدم و ارائه گزارشي از موضوعات ترويج فهنگ ايثار وشهادت در شهرستان و با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

لازم به ذكر است سردار اباذري پس از حضور در برنامه گلباران مزار مظهر شهداي گمنام شهر خنداب در محله قلعه خنداب با خانواده هاي معظم شهيدان نصرت الله زماني نژاد و جاويدالاثر غلامعلي زماني ديدار و گفتگو كرد .

 

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: