اخبـــار
تاریخ انتشار: شنبه ٤ دی ١٣٩٥

یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک در ایام دهه فجر برگزار می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک

کرمی گفت : یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک

شهود: اولین سایت دفاع مقدس استان مرکزی وبه نقل از خبرگزاری بسیج: علی اوسط کرمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک گفت:  یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر  برگزار خواهد شد و مقرراست این یادواره در بهمن ماه در شهرستان اراک برگزار گردد.
 
وی ادامه داد : اداره ورزش وجوانان شهرستان اراک با همکاری بنیاد شهید ، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان و همکاری بسیار ارزشمند خانواده محترم شهداء با بررسی دقیق و مدارک جمع آوری شده به شناسایی  شهدای  ورزشکار که دارای حکم قهرمانی و سبک فدراسیونی و باشگاهی بوده اند در این شهرستان شده است.
 
کرمی تعداد مدعوین در این یادواره را 1000 نفر برآورد کرد و افزود: اکثریت مهمانان این یادواره خانواده های شهداء ورزشکار، ایثارگران، جانبازان  و قشر ورزشکار کلانشهر اراک می باشند.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک تأکید کرد : همانگونه که شهداء و رزمندگان شجاعانه در جبهه های جنگ حق علیه باطل جنگیدن در پشت جبهه در حوزه ورزشی هم برای حفظ و سلامتی خود و جامعه و سرافرازی ایران اسلامی نهایت تلاش را کردند و قدمهای مثبتی برداشته اند و ما آمدیم تا به ورزشکاران معاصر بفهمانیم که شهدا را الگویی ارزشمند برای خود بدانند و راه و روش و منش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در اراک گزارش تصویری

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در اراک

» آئین گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهید محمود صارمی در سالن پیامبر اعظم استانداری مرکزی برگزار شد. در پایان این نشست از پیشکسوتان منتخب حوزه خبر و اطلاع رسانی با حضور استاندار و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی تقدیر شد

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه:
پیوندها
آمار بازدید
افراد آنلاین: 9 نفر
بازدید امروز: 8386
بازدید دیروز: 9496
بازدید کل این صفحه: 207
بازدید ماهانه: 135415
بازدید کل: 2902762
logo-samandehi