اخبـــار
تاریخ انتشار: شنبه ٤ دی ١٣٩٥

یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک در ایام دهه فجر برگزار می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک

کرمی گفت : یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک

شهود: اولین سایت دفاع مقدس استان مرکزی وبه نقل از خبرگزاری بسیج: علی اوسط کرمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک گفت:  یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اراک بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر  برگزار خواهد شد و مقرراست این یادواره در بهمن ماه در شهرستان اراک برگزار گردد.
 
وی ادامه داد : اداره ورزش وجوانان شهرستان اراک با همکاری بنیاد شهید ، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان و همکاری بسیار ارزشمند خانواده محترم شهداء با بررسی دقیق و مدارک جمع آوری شده به شناسایی  شهدای  ورزشکار که دارای حکم قهرمانی و سبک فدراسیونی و باشگاهی بوده اند در این شهرستان شده است.
 
کرمی تعداد مدعوین در این یادواره را 1000 نفر برآورد کرد و افزود: اکثریت مهمانان این یادواره خانواده های شهداء ورزشکار، ایثارگران، جانبازان  و قشر ورزشکار کلانشهر اراک می باشند.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک تأکید کرد : همانگونه که شهداء و رزمندگان شجاعانه در جبهه های جنگ حق علیه باطل جنگیدن در پشت جبهه در حوزه ورزشی هم برای حفظ و سلامتی خود و جامعه و سرافرازی ایران اسلامی نهایت تلاش را کردند و قدمهای مثبتی برداشته اند و ما آمدیم تا به ورزشکاران معاصر بفهمانیم که شهدا را الگویی ارزشمند برای خود بدانند و راه و روش و منش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

عطر شهادت در خمین پیچید گزارش تصویری

عطر شهادت در خمین پیچید

» پیکرهای مطهر دو شهید گمنام بر دستان مردم شهرستان خمین تشییع شد و در دانشگاه آزاد خمین به خاک سپرده شد.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه:
پیوندها
آمار بازدید
افراد آنلاین: 5 نفر
بازدید امروز: 3514
بازدید دیروز: 8971
بازدید کل این صفحه: 150
بازدید ماهانه: 160960
بازدید کل: 2207036
logo-samandehi