اخبـــار
تاریخ انتشار: دو شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦

بر همه ماست که همیشه در مقابل اشرار و ضدانقلاب و دشمنان خارجی و داخلی آماده باشیم و از هیچ چیز نهراسیم.

شهید مرادی: نکند خود را به هلاکت بکشانید و اسلام را یاری نکنید

شهید «مصطفی مرادی» در فرازی از وصیت‌نامه خود نوشته است: به شما امت حزب‌الله تذکر می‌دهم که نکند خدای ناکرده با دست‌تان خود را به هلاکت بکشانید و اسلام عزیز و جبهه را یاری نکنید، امام عزیز را تنها بگذارید و در لاک خود فرو رفته و بنشینید، تا کفار ضربات سنگین‌تری به اسلام عزیز وارد نمایند.

شهید مرادی: نکند خود را به هلاکت بکشانید و اسلام را یاری نکنید

به گزارش خبرنگار شهود: اولین سایت دفاع مقدس استان مرکزی ؛به نقل از دفاع پرس از اراک، «مصطفی مرادی» یکم فروردین‌ماه سال ۱۳۳۹ در روستای «ابراهیم آباد» از توابع شهرستان اراک متولد شد و در حالی که هشت روز از اسفندماه سال ۱۳۶۵ می‌گذشت و مسئولیت تدارکات لشکر مهندسی ۴۲ قدر را برعهده داشت، در «شلمچه» به شهادت رسید.

در بخشی از وصیت‌نامه این شهید والامقام آمده است:

به شما امت حزب‌الله تذکر می‌دهم که نکند خدای ناکرده با دست‌تان خود را به هلاکت بکشانید و اسلام عزیز و جبهه را یاری نکنید، امام عزیز را تنها بگذارید و در لاک خود فرو رفته و بنشینید تا کفار ضربات سنگین‌تری به اسلام عزیز وارد نمایند.

بر همه ماست که همیشه در مقابل اشرار و ضدانقلاب و دشمنان خارجی و داخلی آماده باشیم و از هیچ چیز نهراسیم.

در راه اسلام جان، مال و عزیزترین کسان خود را باید بدهیم تا اسلام پابرجا بماند. شما می‌دانید این انقلاب طبق فرمایشات امام خمینی (ره) الهی است و این مملکت متعلق به امام زمان (عج) می‌باشد و حافظش هم خدایی است که وعده نصرت‌مان داده [است] فقط ما باید همت کنیم.

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: