ارسال شده در تاریخ : 21 دی 1399
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاسیه نقش امام(ره) در دوران دفاع مقدس:

کشورهای اروپایی و آمریکایی در حسرت اقتدار روز افزون ایران اسلامی/نیروهای جوان پیشران انقلاب اسلامی هستند

کشورهای اروپایی و آمریکایی در حسرت اقتدار روز افزون ایران اسلامی/نیروهای جوان پیشران انقلاب اسلامی هستند

به گزارش دیار آفتاب؛  سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در اجلاسیه ویژه نقش امام(ره) در دوران دفاع مقدس که در خمین برگزار شد گفت: بیش از 50 سال است که همه مستضعفین عالم به برکت حضرت امام(ره) مورد عنایات خاصه خداوند قرار گرفته اند.

فدوی اظهار کرد: امام خمینی(ره) حقیقتی است که همه عالم به او اذعان دارند، بزرگی می فرمودند امروز تمام عالم هستی روزی خود را به برکت وجود امام خمینی(ره) می خوردند.

وی ادامه داد: هرکس بتواند در راه امام(ره) خدمتگذاری کند توفیقی ارزشمند از جانب خداوند کسب کرده و حضور و شرکت در این مراسم بسیار ارزشمند است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امام خمینی(ره) بیش از 50 سال در محضر الهی ریاضت کشیدند و به بالاترین وجه ممکن ایشان در محضر الهی بندگی کردند و خداوند هم وعده خود را نسبت به امام(ره) محقق کردند و اینگونه این مرد بزرگ را در عالم هستی مانند ستاره ای درخشان نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه ذره ای از وجود حضرت امام(ره) در کشور ایران افتاد و باعث شکل گرفتن انقلاب اسلامی شد بیان کرد: این وعده داده شده که این انقلاب به انقلاب مهدی موعود(عج) متصل خواهد شد.

فدوی با تاکید بر اینکه امام(ره) با پشتوانه آیندگان و نیروهای جوان انقلاب اسلامی را تشکیل دادند بیان کرد: امروز می بینیم آن کسانی که انقلاب اسلامی را به پیش می برند همین جوانان هستند که در دوران امام(ره) در کودکی به سر می بردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در طول انقلاب اسلامی نه تنها جنگ بین حق و باطل کمتر نشده بلکه روز به روز بر پیچیدگی آن افزوده شد و همان جوانان که امروز راه امام(ره) را پیش می برند توانسته اند دشمنان را در تمام توطئه ها شکست دهند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) تمام شرایط محقق شدن وعده های خداوند را عملیاتی کرد تا انقلاب اسلامی شکل گرفت بیان کرد:امروز هرچه داریم از صدقه سر حضرت امام(ره) است و باید همواره قدر این نعمت بزرگ را بدانیم و امروز ما به بهانه این مراسم دور هم جمع شده ایم که خداوند به برکت وجود حضرت امام به ما عنایات ویژه ای داشته باشند.

فدوی اظهار کرد: امروز همه کشورهای اروپایی و حتی آمریکایی در حسرت اقتدار روز افزون ایران اسلامی هستند و غبطه می خورند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز کوچکترین رزمنده ایران اسلامی با اقدامات انقلابی خود توانسته دشمن را در همه ابعاد به زانو دربیاورد بیان کرد: اینکه ما می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را امروز در انقلاب اسلامی عملیاتی کرده ایم و ما آنچنان بر دشمن و قدرت های دنیا مسلط شده ایم که خودشان اعتراف می کنند در برابر جمهوری اسلامی نمی توانند کاری انجام دهند.

وی اضافه کرد: امروز دلدادگان و دوستداران انقلاب اسلامی به تکلیف خود عمل کرده اند و وسیله ای برای تحقق وعده ها شده اند.

فدوی یادآور شد: اعترافات دشمن از قدرت و نفوذ انقلاب اسلامی به این دلیل است که عنایات خداوند همواره پشتیبان ملت ایران بوده و رزمندگان اسلام را همواره حمایت کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر تکالیفی که خداوند برایمان مشخص کرده را به خوبی انجام دهیم قطعا وعده های خداوند محقق خواهد شد افزود: امروز باید به تکلیف الهی عمل کنیم و می توان گفت ملت ایران با انجام تکالیفی که در این چهل سال انجام داده اینگونه برتر و الگو شده است.

وی بیان کرد: امروز اگر در کشور مشکلی وجود دارد ناشی از انجام ندادن تکالیف است که به خوبی انجام نشده است.

فدوی عنوان کرد: در جنگ تحمیلی بیش از 54 کشور رسما اعلام کردند که در جنگ علیه ایران به میدان آمدند و یکی از عواملی که ما را در دفاع مقدس به پیروزی رساند این بود که رزمندگان و ملت ایران تکلیف خود را انجام دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه رزمندگان در دفاع مقدس دلدادگی کامل را به حضرت امام (ره) نشان دادند و همواره به دنبال محقق شدن حرف امام(ره) بودند گفت: امروز وجود حضرت امام(ره) باید در همه عالم فراگیر شود تا وعده ظهور حضرت مهدی(عج) محقق شود.

وی با تاکید بر اینکه قدرت های مادی و پارامترهای مادی همه در برابر قدرت معنوی امام(ره) و انقلاب اسلامی ناچیز هستند بیان کرد: امروز دنیای غرب اذعان دارد که هوش ایرانی ها برترین هوش عالم است و این نکته را دانشگاهیان غربی به خوبی اعتراف می کنند.

فدوی اضافه کرد: در طول تاریخ در هیچ مقطعی دشمنان اینگونه باهم متحد نشده بودند که امروز در برابر انقلاب اسلامی متحد شدند و این نشان از ترس دشمنان از این انقلاب الهی است که همه منفعت های دشمن را به خطر انداخته است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه تا زمانی که به تکالیف الهی عمل می کنیم دشمن اینگونه در ضعف به سر می برد خاطرنشان کرد: امروز باید وظیفه مان را به خوبی در قبال شهدا و خانواده های معظم آنها انجام دهیم چراکه ما همیشه مدیون آن بزرگواران هستیم و اینگونه مراسمات می تواند در جهت ادای دین ما به شهدا بسیار موثر باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها
بازدید
دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید
مطالب مرتبط
به گزارش دیار آفتاب؛سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه روح‌الله از برنامه‌های اصلی کنگره ملی نقش امام…
به گزارش دیار آفتاب؛  سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در اجلاسیه ویژه نقش امام(ره) در دوران دفاع مقدس که در خمین…
به گزارش دیار آفتاب؛ لطف‌الله قدیری مسئول کارگروه سنگر سازان بی سنگر کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی گفت: در دفاع…
به‌رسم یکشنبه‌های هر هفته راهی موزه دفاع مقدس می‌شوم تا چهارصد و شصت و هفتمین نشست تخصصی تصدیق اطلاعات و اسناد دفاع مقدس را برگزار کنیم. چندهفته‌ای…
The website encountered an unexpected error. Please try again later.