دسته بندی : اخبار دفاع مقدس
ارسال شده در تاریخ : 24 مهر 1400

شهید «عبدالله خسروی» مجاهد واقعی فی سبیل الله و عبد واقعی خدا بود

عبدالله خسروی

سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی،به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید مدافع حرم «عبدالله خسروی»:

شهید «عبدالله خسروی» با پشتکار، سخت کوشی با انگیزه فراوان مجاهد واقعی فی سبیل الله و عبد واقعی خدا بود که با مقاومت و ایستادگی هم در دفاع مقدس و هم در دفاع از حرم حماسه آفرین شد.

ولایتمداری یکی از ویژگی های برجسته شهید «عبدالله خسروی» بود که حیات با برکت خود را در مکتب اهل بیت (ع) ، انقلاب اسلامی و ولایت گذراند و حاج «عبدالله» سرباز واقعی ولایت بود و شجاعانه در میدان های نبرد نقش آفرینی کرد.

شهید «عبدالله خسروی» نمونه یک مجاهد واقعی در مسیر انقلاب اسلامی بود که حیات با برکت خود را در راه دفاع از ارزش های اسلامی گذراند و در آزمون نبرد با استکبار جهانی و دفاع از حریم ولایت و اهل بیت (ع) سربلند بیرون آمد.

شهدای مدافع حرم امنیت آفرین هستند که در سخت ترین شرایط با مجاهدت همه جانبه دغدغه خدمت به مردم و جامعه اسلامی را عملیاتی کردند و مردم هم با استقبال با شکوه از پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم لبیک به آرمان و راه شهدا را اعلام کردند که نمونه آن تشییع میلیونی شهید سلیمانی توسط مردم بود که مردم بار دیگر بیعت خود را با ارزش های اسلامی با اقتدار اعلام کردند.

دفاع همه جانبه از ارزش های الهی و خدمت به مردم مهمترین پیام امروز شهدا برای اقشار جامعه است و امروز الگوهای واقعی جوانان ، شهدای مدافع حرم هستند و لذا وظیفه داریم سیره و رفتار آنها را به خوبی تبیین کنیم.

برچسب ها
بازدید
دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

مطالب مرتبط
برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشوراء در کنار قبور مطهر شهدای گمنام و همچنین بازدید از موزه دفاع مقدس به مناسبت هفته بسیج توسط جمعی از بسیجیان پایگاه 13…
به مناسبت هفته بسیج دیدار بسیجیان پایگاه 13 حزب الله، حوزه مقاومت بسیج شهید چمران اراک با خانواده شهداء
برگزاری مراسم خاطره گویی شهداء به مناسبت هفته بسیج توسط پایگاه سیزده حزب الله حوزه مقاومت بسیج شهید چمران شهر اراک.
برگزاری مراسم خاطره گویی شهداء به مناسبت هفته بسیج توسط پایگاه سیزده حزب الله حوزه_مقاومت بسیج شهید چمران شهر اراک.
غبار روبی و گل افشانی مزار شهداء با حضور نوجوانان بسیجی حوزه کوثر هفت، پایگاه ریحانه دوازده