رفتن به محتوای اصلی

روحیه ولایتمداری و شهادت طلبی در رفتار شهید انصاری موج میزد

سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در نشست گام دوم ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان؛

ششمین سالگرد شهادت شهید حاج حمیدرضا انصاری که مجاهد واقعی فی سبیل الله بود و حیات با برکت خود را در عرصه های فرهنگی و دفاع از ارزش ها گذراند را گرامی می داریم و تقارن شهادت این بزرگوار با سالگرد شهادت حضرت زینب(س) نشان از ارادت این شهید بزرگوار به خاندان اهل بیت(ع) است.

شهید «انصاری» موتور محرکه قرارگاه حرم حضرت زینب(س) بود

سردار راستی (أبومیثم) از فرماندهان قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه و همرزم شهید انصاری در ششمین سالگرد شهادت علمدار جبهه فرهنگی و مدافع حریم اهل بیت(ع) سردار شهید حمیدرضا انصاری در اراک؛

رزمندگان جبهه مقاومت در دفاع از حرم نیز با اتحاد، همبستگی و انسجام به عهد و پیمان خود عمل کردند و شهید حاج حمید انصاری از اولین رزمندگانی بود که به سوریه آمد و به دلیل عنایت های ویژه ای که خداوند به او داشت در مسیر او و دفاع از حرم به شهادت رسید.

ششمین سالگرد شهادت علمدار جبهه فرهنگی و مدافع حریم اهل بیت(ع) سردار شهید حمیدرضــا انصــاری

ششمین سالگرد شهادت علمدار جبهه فرهنگی و مدافع حریم اهل بیت(ع)
سردار شهید حمیدرضــا انصــاری

🏴 مصادف با رحلت عمه سادات حضرت زینب کبری(س)

🔸 سخنران: سردار جعفر راستی (أبومیثم)
از فرماندهان قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه و همرزم شهید

▫️ زمان: چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد از نماز مغرب و عشا
▫️ مکان: پل برق، ابتدای خیابان فتح شیاکوه، مسجد حاج سید تقی تقوی

نماهنگ شهید حمیدرضا انصاری

Submitted by emad shohud on
شهید حمیدرضا انصاری، در سال 1348 در خانواده‌ای متدین و مذهبی در شهر اراک متولد شد. با شروع جنگ استکبار جهانی علیه مردم بی‌دفاع سوریه برای دفاع از حرم آل‌الله بی‌تابی می‌کرد اما به دلیل بیماری مادر و علاقه شدیدش به او و موظف بودن به پرستاری از او حضورش در سوریه به تاخیر افتاد. هنوز چهلمین روز فوت مادر شهید نگذشته بود که مهیای سفر شد. مرحله اول نزدیک به دو ماه در سوریه بود و در بازگشت پس از مدت کوتاهی مجدداً راهی شد. بیست و هشتم بهمن ماه 1394 بود که بر بال ملائک تا عرش خدا پرواز کرد.